Rooms

 • PLN270
  Pokój Wenecja

  Venecja to piękne miasto z tradycjami. Każdy kto był raz w tym mieście nigdy nie zapomni jego uroku. My nie zapomnieliśmy, dlatego też staraliśmy się oddać ducha miasta w tym pokoju. Zaprojektowany został w najlepszym standardzie - duże łóżka,bawełniania pościel, satynowe zasłony.  Kolorystyka oddaje ciepło miasta nad Adratykiem. Jesteśmy przekonani, że goszcząc u nas, zapamiętają państwo to miejsce na długo.

  Details
 • PLN180
  Pokój Bliźniak

  Pomieszczenia to zostały specjalnie zaprojektowane dla dobrego samopoczucia naszych gości, którzy wymagają dodatkowej przestrzeni i udogodnień. Dzięki przestronnemu dostępu do tarasu, pokój ma dużo naturalnego światła. Dodatkowo wyposażony jest w dwa komfortowe łóżka z przestronną dzieloną łazienką. W cenie objęty jest darmowy internet, telewizor oraz parking.

  Details
 • PLN360
  Pokój Deluxe

  Jeśli marzą państwo by spędzić chwilę w nastrojowym miejscu, nasza oferta może być tym czego szukacie. Nasz przytulny apartament dzieli się na salon, sypialnie z nowocześnie wyposażoną łazienką i antresole. Wyposażony jest w czter pojedyncze łóżka + dostawka oraz nowoczesne meble. Wyposażenie apartamentu obejmuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej. W okolicy obiektu panują doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej.  Zapewniamy bezpłatny parking.

  Details
 • PLN180
  Pokój Niebieski

  W naszych apartamentach poczujecie się jak u siebie w domu. Pokój wyposażony jest w dwa komfortowe łóżka typu Sweet Dreams, telewizor, przestronną łazienkę, internet. Dodatkowo naszych gości zachwyci  piękny widok z okna który rozciąga się na Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich na którym można zjeść śniadanie czy obiad. W cenę wliczona jest standardowa doba hotelowa.

  Details
 • PLN200
  Pokój Zielony

  Ten jasny apartament obejmuje część wypoczynkową z przestronną łazienką. Dodatkowo goście mają dostęp do bezpłatnego parkingu czy internetu. Zdecydowanie największym atutem tego pokoju jest taras z widokiem na ogród nad którym można zjeść posiłek. W ciepłe noce można wyjść na zewnątrz podziwiać nocne niebo. Pokój został zaprojektowany według najlepszych standardów.

  Details